Pro Distributory

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejdostupnější způsob, jak zvýšit své digitální prodeje

OrderEnter je průmyslové webové řešení Pro AV, které pomáhá distributorům zvýšit digitální prodej (bez navýšení zaměstnanců), podporovat neomezený počet prodejců, řídit vztahy v distribučních kanálech a kontrolovat vlastní značku (stejně jako značky prodejců) na všech prodejních územích.

 • Je postaven Pro AV, pro Pro AV
 • Nejjednodušší způsob, jak všem v celém dodavatelském řetězci digitálně dodávat nejnovější a aktuální informace o produktech, které prodáváte
 • ŽÁDNÉ další IT, ŽÁDNÝ marketingový personál, ŽÁDNÉ další náklady na hosting, ŽÁDNÉ riziko
 • Připojte se v této éře rychle rostoucí digitalizace k tomuto průmyslovému webovému zdroji k dosažení lepších prodejních výsledků
Grow Your Sales with Our Digital Solution

I jiná high-tech průmyslová odvětví již mají řešení podobná OrderEnter, která můžeme označit za úspěšná. Jsou tak dobře přijímána, že služby těchto poskytovatelů výrobci pro sebe považují za základní služby.

Ale systém pro Pro AV, jako je OrderEnter, musí být postaven týmem, jako je ten náš. Takovým, který má zkušenosti s produkty Pro AV, s prodeji a s prodejními kanály. OrderEnter, tj. zdroj informací o produktech, je také nástrojem pro pracovní postupy prodeje, který šetří váš rozpočet a čas vašich zaměstnanců.

Zaregistrujte se a připojte se k nám: ušetříte nejen peníze a čas, ale také přidáte nový zdroj, který vám umožní urychlit a rozšířit váš digitální prodej a zároveň mít na webu pod kontrolou svoji značku.

Grow Your Sales with Our Digital Solution

Dnes se stále více obchodů provádí digitálně, protože obchodní partneři (a jejich koncoví uživatelé) se seznamují s rychlostí a jednoduchostí digitálního prodeje. Distributoři jsou pod neustálým tlakem, aby přibrali více zaměstnanců pro vytváření a správu digitálního obsahu pro své dodavatele.

Distributoři se někdy musí vzdávat příležitostí, které by vyžadovaly „explozi“ tvorby digitálního obsahu, protože jejich oddělení takové přetížení nezvládají. Obchodní manažeři litují, že jejich oddělení zabředla do správy digitálních aktiv namísto digitálního marketingu a prodeje.

Grow Your Sales with Our Digital Solution

Co mohou distributoři dělat s OrderEnter

 • Vyřešte problém pronásledování prodejců kvůli jejich nejnovějším informacím o produktech a cenách vytvořením potřebných webových aktiv.
 • Snižte neustálý tlak na přidávání dalších pracovníků digitálního marketingu pro tvorbu obsahu (a nechte své digitální oddělení, aby se soustředilo na marketing a prodej).
 • Obsah, ceny a skladovou dostupnost získejte přímo od výrobců (a dokonce i dalších distributorů) připojených k naší platformě.
 • Vytvořte si katalog (s cenami a skladovou dostupností) z vlastního portfolia dodavatelů.
 • Automaticky vytvořte B2B webový obchod (nebo novou stránku) pod vaší vlastní doménou, a to z obsahu poskytnutého dodavatelem (s naší digitální podporou).
 • Zvyšte svou přítomnost na místním webu rychlým a snadným vytvořením moderního B2B internetového obchodu pro sebe a své značky (teď už nebudete muset čekat na příležitosti, které dříve vyžadovaly zvýšení rozpočtu a zaměstnanců).
 • Pokud máte vlastní značku (značky), chraňte konzistentnost používání značky vašimi partnery prostřednictvím snadno použitelných digitálních aktiv OrderEnter vytvořených v souladu s pokyny pro vaši značku.
 • Spravujte svůj vztah s klienty: shromažďujte objednávky, registrační údaje projektu, prognózy.
 • Snadno duplikujte místní/regionální webové zástupce a rozšiřte své prodejní pokrytí.
 • Vytvořte tolik značkových obchodů, kolik potřebujete.
 • Použijte nativní funkce B2B:  víceúrovňové slevy, registrace projektu, vytvořte dostupnost produktu a cenu podle zákazníka (od vás k vašim zákazníkům), přijímejte a sledujte informace o produktech a aktualizace cen (od výrobců), před-integrované platební a doručovací služby, vstřícné k mobilním zařízení, pokročilý B2B „back office“ pro vnitropodnikové použití s flexibilní konfigurací uživatelských pravidel, integrace ERP (volitelné), integrace WMS (volitelné).

PŘIPOJTE SE K NÁM

Jistě, můžete mít nějaké správné dobré otázky. Tady si můžete prohlédnout naše odpovědi na často kladené otázky →
Jsme také rádi, že můžeme zahájit nezávaznou diskusi, abychom probrali, jak může OrderEnter s vaším podnikáním pomoci.
Kontaktujte nás: mail@orderenter.com
Nebo si rezervujte čas setkání v našem KALENDÁŘI →
Ano, můžete nás potkat i na významných veletrzích ProAV.     Exhibition