O NÁS

Výrobci, Distributoři a Integrátoři/Prodejci

B2B eCommerce Online řešení PŘICHÁZÍ I DO PROFESIONÁLNÍHO AV PRŮMYSLU

Londýn-- Stejně jako vy jsme pracovali v Pro AV. Stejně jako vy jsme čelili mnoha každodenním problémům při shromažďování informací o produktech pro naše vlastní webové stránky, natož při pokusu o včasné sdílení našeho digitálního obsahu s rostoucím seznamem partnerů a se zbytkem odvětví.

Poté jsme vybudovali digitální systém, řešení, který vyřešil všechny naše problémy s digitálním marketingem a nyní s největší pravděpodobností i ty vaše.

Právě včas. Protože B2B prodej přes digitál se stává standardem, nikoli výjimkou.

Časem jsme zjistili, že i mnoho dalších technologických odvětví se s tímto problémem již potýkalo a vyřešilo ho. Poučili jsme se od nich, ale profesionální AV je samozřejmě v mnoha ohledech unikátní. Alespoň jsme však viděli, jak funguje jejich obchodní model a i další průmyslová odvětví jsou již obsazena svou verzi OrderEnter.

OrderEnter je první unifikované B2B řešení věnované našemu profesionálnímu audio-video trhu pro budování neomezených digitálních prodejních kanálů, správu informací o produktech, optimalizaci digitálního obsahu pro sdílení s partnery, vytváření internetových obchodů během jediného dne a řešení mnoha komerčních problémů v moderním digitálním prodejním procesu.

No image

Rozumíme obchodním problémům i technickým řešením

Náš systém může poskytnout tisíce popisů produktů v rámci produktových kategorií na profesionálním AV trhu. Informace o produktech lze okamžitě aktualizovat na všech úrovních kanálů v každé oblasti. Můžeme vám také nabídnout cenově dostupný přístup k různým jazykům, které můžete chtít.

Naše výhody: snížení nákladů (při vytváření obsahu, doručování a personálních zdrojích), rozšíření trhu (digitálně se dostanete na nové trhy, ke kterým jinak nemáte přístup) a zvýšení prodeje (usnadnění nákupu díky rychlejšímu získávání informací o produktech a cenách a ve formátu, který mohou používat vaši partneři).

Vysoce respektujeme a chápeme specifické vztahy mezi dodavateli, distributory a prodejci v celém dodavatelském řetězci profesionálních AV. Naše platforma nabízí možnost rychle spustit síť místních B2B webových obchodů propagujících vaše klíčové značky nebo vybudovat bezchybné B2B webové obchody s hotovým profesionálním AV katalogem dle vašeho výběru. Můžeme to udělat na jednom trhu v jednom jazyce – nebo to můžeme udělat na více trzích v jazycích dle vašeho výběru.

No image

A umíme to levně

Důvod, proč máte dnes tolik problémů, je ten, že digitální tvorba a šíření vyžaduje nové odborné znalosti, čas a rozpočet.

S OrderEnter nebudete riskovat velké výdaje na vytvoření webové stránky a webových nástrojů s nejistým výsledkem. A své úsilí můžete soustředit na další podnikání.

OrderEnter je odborná služba, která vám ušetří nutnost budovat interní oddělení (nebo spolupracovat s nespolehlivými nezávislými pracovníky nebo drahými agenturami). Za měsíční poplatek si můžete vytvořit svůj digitální prodejní katalog za přijatelnou cenu a zároveň zvýšit své prodeje.

Je to služba s nízkým rizikem a s vysokou výnosností: jednoduše, lepší způsob, jak digitálně prodat více.

Digitální webové technologie se mění a největší společnosti s největšími rozpočty  mohou využívat nejnovější nástroje a udržovat tak své digitální stopy aktuální. Pro nás ostatní je lepší spolupracovat s digitálními odborníky, kteří aktualizují jejich služby: pak se můžeme soustředit na naši firmu a ne na nejnovější algoritmus Google nebo nejnovější webové technologie.

No image

Vytvořili jsme pro vás OrderEnter. Pro profesionální AV průmysl.

OrderEnter je lepší způsob, jak sloužit zákazníkům vašeho kanálu, kteří prodávají prostřednictvím webu přímo koncovým uživatelům nebo jiným obchodním kanálům.

Pokud pociťujete tlak, abyste se připojili se k digitální éře prodeje, drželi krok se svou konkurencí, uspokojili požadavky svých partnerů na nejnovější změny v informacích o produktech a cenách a požadavek na další nástroje digitálního prodeje, které pomohou partnerům, kteří hledají kupující chtějí snadný online nákup – tak víme, jak se cítíte, a pro vás jsme proto vytvořili OrderEnter.

No image

Zjistěte více o tom, jak vám může OrderEnter pomoci na základě vaší role

V CO VĚŘÍME

 • OrderEnter je mnohem víc než mít internetový obchod: jde o digitalizaci vašich prodejních operací a používání technologií k podpoře růstu vašeho podnikání.
 • S OrderEnter je to mnohem snazší a existuje menší riziko, že zvýšíte svůj webový prodej.
 • Věříme v odbornost v oboru. Všichni naši datoví specialisté jsou z Pro AV a mají hluboké znalosti produktů. Jsou to ti, kteří obohacují produktová data.
 • V plném profesionálním AV průmyslovém řešení je větší síla než v úsilí stovek jednotlivých výrobců nebo dokonce stovek distributorů různých velikostí.
 • Vaše data nikdy nikomu neprodáme. Budujeme komunitu společností, které se chtějí připojit k rozvoji elektronického obchodu a vaše důvěra je důležitou součástí naší komunity.
 • Chcete-li nakupovat online, musíte být schopni vyhledávat a nacházet produkty podle kategorie a aplikace. Současná optimalizace pro vyhledávače (SEO) však nerozumí Pro AV a našim produktovým integracím: v našem odvětví nenajdete produktový obsah obohacený o SEO od výrobců nebo distributorů. Jediným způsobem, jak mít dobré SEO pro kupující Pro AV, je vytvořit jej od nuly, standardizovat jej v celém odvětví a pečlivě jej udržovat.
 • Uživatelská zkušenost na vaší webové stránce OrderEnter by měla být na stejné úrovni jako u největších společností v oboru, ale měla by být přizpůsobena vašim B2B obchodním praktikám a zároveň poskytovat včasné ceny a přesné informace.

Co můžete dělat s OrderEnter

 • Poskytněte svým externím i interním prodejcům komplexní digitální prodejní nástroj pro znalosti produktů, ceny, kvóty, registraci obchodů a historii zákaznických objednávek.
 • Sdílejte své nejnovější informace o produktech a změnách cen se svými partnery působivým způsobem včas a ve formě, kterou mohou používat digitálně.
 • Získejte nové zákazníky díky širší dostupnosti, včasnějším informacím, lepším vyhledávacím funkcím a vyšší viditelnosti.
 • Dostaňte se na těžko dostupné trhy ve východní Evropě a jinde, kam cestujete jen zřídka a postrádáte důvěrnou znalost zdejšího prostředí.
 • Zvyšte svou ziskovost díky našemu cenovému motoru a segmentaci zákazníků. OrderEnter je nástroj pro správu vašich webových kanálů a posílení jejich přítomnosti na jejich trzích. Je to nový způsob, jak zvýšit prodejní území a prodeje.
 • Využijte naši analýzu ze svých kanálů k řízení svých obchodních rozhodnutí díky integraci kontaktních bodů s různými webovými analýzami pro elektronický obchod.

Začněme

Jistě, můžete mít nějaké správné dobré otázky. Tady si můžete prohlédnout naše odpovědi na často kladené otázky →
Jsme také rádi, že můžeme zahájit nezávaznou diskusi, abychom probrali, jak může OrderEnter s vaším podnikáním pomoci.
Kontaktujte nás: mail@orderenter.com
Nebo si rezervujte čas setkání v našem KALENDÁŘI →
Ano, můžete nás potkat i na významných veletrzích ProAV.     Exhibition