O Nas

Producenci, Dystrybutorzy i Integratorzy/Sprzedawcy 

B2B eCommerce Online Solution dla branży Pro AV

Londyn-- Podobnie jak ty, pracowaliśmy w banży Pro AV. Podobnie jak Ty na co dzień borykaliśmy się z wieloma problemami, próbując zebrać informacje o produktach na potrzeby naszej własnej strony internetowej, nie mówiąc już o próbach udostępniania naszych cyfrowych treści w odpowiednim czasie coraz większej liczbie partnerów i pozostałym kontrahentom z branży.

Następnie zbudowaliśmy system cyfrowy, rozwiązanie, które pomogło nam rozwiązać wszystkie nasze problemy związane z marketingiem cyfrowym, a teraz najprawdopodobniej również Twoje.

W samą porę. Bo sprzedaż B2B drogą cyfrową jest już standardem, a nie wyjątkiem.

W międzyczasie odkryliśmy, że wiele innych branż technologicznych już zmierzyło się z tym problemem i rozwiązało go. Uczyliśmy się od nich, ale oczywiście usługa pro AV jest wyjątkowa pod wieloma względami. Dowiedzieliśmy się, jak działa ich model biznesowy, a inne branże zdążyły już przygotować własną wersję OrderEnter.

OrderEnter to pierwsze jednolite rozwiązanie B2B dedykowane naszemu profesjonalnemu rynkowi audio-wideo do budowania nieograniczonych cyfrowych kanałów sprzedaży, zarządzania informacjami o produktach, optymalizacji treści cyfrowych do udostępniania partnerom, tworzenia sklepów internetowych w ciągu jednego dnia i rozwiązywania wielu problemów związanych z handlem w ramach nowoczesnego, cyfrowowego procesu sprzedaży.

Rozumiemy zarówno kwestie komercyjne, jak i rozwiązania techniczne

Nasz system jest w stanie dostarczyć tysiące opisów produktów w ramach kategorii produktów na rynku pro AV. Informacje o produktach mogą być natychmiast aktualizowane na wszystkich poziomach kanałów w każdym państwie. Proponujemy również przystępny cenowo dostęp do różnych języków, których możesz potrzebować.

Nasze zalety: redukcja kosztów (w zakresie tworzenia treści, dostarczania i zasobów kadrowych), ekspansja rynkowa (docieranie do nowych rynków cyfrowych, do których nie można dotrzeć w inny sposób) oraz zwiększanie sprzedaży (ułatwianie zakupów dzięki szybszemu uzyskiwaniu informacji o produkcie i cenach oraz w formacie, którego mogą używać Twoi partnerzy).

Bardzo szanujemy i rozumiemy problematykę relacji między dostawcami, dystrybutorami i sprzedawcami w całym łańcuchu dostaw pro AV. Nasza platforma oferuje możliwość szybkiego uruchomienia sieci lokalnych sklepów internetowych B2B promujących Twoje kluczowe marki lub zbudowania bezbłędnych sklepów internetowych B2B z gotowym, wybranym przez Ciebie katalogiem pro AV. Możemy to zrobić na jednym rynku w jednym języku — lub na wielu rynkach w wybranych przez Ciebie językach.

No image

I możemy to zrobić tanio

Powodem, dla którego macie dzisiaj tyle problemów, jest to, że cyfrowe tworzenie i rozpowszechnianie wymaga posidania wiedzy, czasu i budżetu.

Współpracując z OrderEnter, nie ryzykujesz, że poniesiesz duże koszty budowy strony i narzędzi internetowej w nadziei uzyskania niepewnych rezultatów. I możesz skoncentrować swoją uwagę na zwiększaniu obrotów.

OrderEnter to profesjonalna usługa, dzięki któremu nie musisz budować wewnętrznego działu (lub pracy z nierzetelnymi freelancerami lub drogimi agencjami). Za miesięczną opłatę możesz tanio zbudować swój cyfrowy katalog sprzedaży, jednocześnie zwiększając sprzedaż.

Jest to usługa o niskim ryzyku i wysokiej cenie: po prostu lepszy sposób na większą cyfrową sprzedaż.

Cyfrowe technologie internetowe zmieniają się, a największe firmy dysponują największymi budżetami  mogą korzystać z najnowszych narzędzi i aktualizować swoją cyfrową obecność. Reszta z nas powinna raczej współpracować z ekspertami internetowymi, którzy aktualizują swoje usługi: wtedy możemy skoncentrować się na naszym biznesie, a nie na najnowszym algorytmie Google czy najnowszych technologiach internetowych.

Zbudowaliśmy OrderEnter dla Ciebie. Dla branży Pro AV.

OrderEnter to lepszy sposób obsługi klientów kanałowych, którzy prowadzą bezpośrednią sprzedaż internetową dla użytkowników końcowych lub innych kanałów handlowych.

Jeśli odczuwasz presję, aby dołączyć do cyfrowej ery sprzedaży i nadążyć za konkurencją, zaspokoić oczekiwania swoich partnerów dotyczące najnowszych zmian w informacjach o produktach i cenach oraz posiadać większą liczbę cyfrowych narzędzi sprzedaży, które pomogą partnerom znaleźć klientów — wiemy, jak się czujesz, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie OrderEnter.

No image

Dowiedz się więcej o tym, jak OrderEnter może Ci pomóc w zależności od Twoich potrzeb

Nasza Misja

 • OrderEnter to znacznie więcej niż posiadanie sklepu internetowego: chodzi o cyfryzację operacji sprzedaży i wykorzystanie technologii do napędzania rozwoju Twojej firmy.
 • Zwiększenie sprzedaży internetowej jest znacznie łatwiejsze i wiąże się z mniejszym ryzykiem dzięki OrderEnter.
 • Ufamy fachowem wiedzy. Wszyscy nasi specjaliści ds. danych pochodzą z Pro AV i mają dogłębną wiedzę o produktach. To oni uzupełniają dane o produkcie.
 • W pełni profesjonalne rozwiązanie branżowe AV ma większą siłę niż indywidualne działania setek producentów lub nawet setek dystrybutorów o różnej wielkości.
 • Nigdy nikomu nie udostępniamy Twoich danych. Budujemy społeczność firm, które chcą dołączyć do rozwoju handlu elektronicznego, a Twoje zaufanie jest ważną częścią naszej społeczności.
 • Aby kupować online, musisz mieć możliwość wyszukiwania i znajdowania produktów według kategorii i zastosowania. Jednak obecna optymalizacja wyszukiwarek (SEO) nie rozumie Pro AV i naszych integracji produktów: nie można znaleźć treści produktów wzbogaconych o SEO od producentów lub katalogów dystrybutorów w naszej branży. Jedynym sposobem na dobre SEO dla kupujących Pro AV jest zbudowanie go od podstaw, standaryzacja w całej branży i staranne utrzymanie.
 • Doświadczenie użytkownika na Twojej stronie OrderEnter powinno być na równi z największymi firmami w branży, ale dostosowane do Twoich praktyk biznesowych B2B, zapewniając jednocześnie aktualne ceny i dokładne informacje.

Jak OrderEnter może Ci pomóc

 • Zapewnij swoim zewnętrznym i wewnętrznym sprzedawcom wszechstronne cyfrowe narzędzia sprzedażowe, które zapewni im wiedzę o produktach, cenach, limitach, rejestracji transakcji i historii zamówień klientów.
 • Udostępniaj swoim partnerom najnowsze informacje o produktach i zmianach w cenach w imponującym czasie i w formie, z której mogą korzystać cyfrowo.
 • Zdobądź nowych klientów dzięki szerszej dostępności, bardziej aktualnym informacjom, lepszym funkcjom wyszukiwania i lepszej widoczności.
 • Docieraj do trudno dostępnych rynków w Europie Wschodniej i innych miejscach, do których rzadko podróżujesz i gdzie brakuje Ci solidnych butów.
 • Zwiększ swoją rentowność dzięki naszemu mechanizmowi ustalania cen i segmentacji klientów. OrderEnter to narzędzie do zarządzania kanałami internetowymi i wzmacniania ich obecności na ich rynkach. To nowy sposób na zwiększenie obszarów i wyników sprzedaży.
 • Skorzystaj z naszych analiz swoich kanałów, aby podejmować decyzje biznesowe dzięki integracji punktów kontaktu z klientem oraz analizom dedykowanym handlowi internetowemu.

ZACZNIJMY

Oczywiście chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Tutaj możesz sprawdzić nasze najczęściej zadawane pytania →
Z przyjemnością zorganizujemy niezobowiązującą rozmowę, aby ustalić, w jaki sposób OrderEnter może pomóc Twojej firmie.
Skontaktuj się z nami: mail@orderenter.com
Lub zarezerwuj termin spotkania w naszym KALENDARZU OrderEnter →
Tak, możesz nas spotkać na najważniejszych targach ProAV.  Exhibition