Nasze Rozwiązanie

Oto jak to działa i jakie to proste. Powiększ teraz swój cyfrowy ślad

Dla Producentów

Step 1

Decydujesz się skorzystać z okazji, aby zwiększyć swoją obecność w sieci (oraz obecność cyfrową partnerów handlowych) i kontaktujesz się z nami. Jesteśmy przyjaźni i pomocni.

Udostępniasz nam najnowsze informacje o produkcie, które posiadasz. Preferowane są arkusze kalkulacyjne Excel, ale powiedz nam, co masz, a my to opracujemy. Przetworzymy Twoje informacje i wprowadzimy Twoje produkty (i Twoje logo) do naszej taksonomii i systemu zaprojektowanego dla Pro AV.

Step 2
Step 3

Po przeprowadzeniu konfiguracji w celu umieszczenia Cię w naszym systemie uzyskasz dostęp do naszych ustrukturyzowanych informacji, teraz dostosowanych i lepiej dostosowanych do wyszukiwania w wyszukiwarkach.  Kupujący Pro AV nie mogą kupować, jeśli nie mogą znaleźć Twoich produktów za pomocą naszych branżowych haseł wyszukiwania.

Będziesz mieć dostęp do Panelu administracyjnego, w którym możesz zobaczyć cały swój katalog z Twoim logo, produktami i ich odpowiednimi atrybutami zgodnie z branżą Pro AV.

Korzystając z naszego łatwego w obsłudze panelu administratora, możesz rozpocząć komercjalizację i sprzedaż. Ty decydujesz, inicjujesz i możesz przejąć kontrolę. Nabywcy z branży mogą teraz znaleźć Cię w odpowiednim środowisku Pro AV. Możesz stworzyć promocję dla tych, którzy już korzystają z naszej platformy, złożyć ofertę dystrybutorom spoza naszej platformy lub współpracować z aktualnym dystrybutorem, aby zbudować sklep internetowy (dla niego lub z nim).

Step 4
Step 5

Praca z naszym systemem OrderEnter jest tak łatwa i opłacalna, że będziesz chciał robić więcej. Możesz otworzyć własną witrynę internetową pod własną domeną lub zbudować ją dla nowego dostawcy lub specjalnego produktu ze swojego portfolio.  Na pustych terytoriach możesz uruchomić nowy sklep internetowy w lokalnych językach z bezpośrednim wsparciem.

Możesz zaprezentować swój katalog obecnym partnerom i zaprosić ich do tworzenia własnych stron internetowych .  Lub stwórz wspólną stronę internetową z różnymi partnerami sojuszu.  Im więcej zrobisz, tym bardziej będziesz chciał używać OrderEnter do nowych cyfrowych taktyk biznesowych, aby stymulować swoich partnerów handlowych.

Za każdym razem, gdy zmieniasz specyfikację produktu lub cenę produktu, możesz bezproblemowo dystrybuować je do wszystkich swoich partnerów, aby mogli korzystać z aktualnych zasobów cyfrowych. Czas to pieniądz w Internecie, a nasza szybkość pozwala szybko i bez wysiłku zarządzać zapytaniami z rynku.

Step 6
Step 7

Dzięki OrderEnter masz pełną kontrolę. Spodoba ci się, jak rozumiemy relacje biznesowe w kanale Pro AV i jak zapewniamy narzędzia do kontrolowania przepływu pracy w sprzedaży.

For example, the system offers you an intelligent solution for project registration, an important part of the Pro AV business.Na przykład system oferuje inteligentne rozwiązanie do rejestracji projektów, ważnej części działalności Pro AV.

Oferujemy również kluczową analizę sprzedaży z tego, co dzieje się w naszym systemie. Dzięki tym ważnym opiniom możesz dowiedzieć się, co sprzedaje się najlepiej, jakie ceny mają największy wpływ na sprzedaż, które jednostki są preferowane i nie tylko.

Każdego roku coraz więcej sprzedaży branży B2B odbywa się cyfrowo. Pogratuluj sobie wybrania najlepszego sposobu na zwiększenie zasięgu cyfrowego, zadowolenie partnerów i zwiększenie sprzedaży.

Step 8

Co ważniejsze, z gracją przyjmuj coroczną nagrodę firmową za poprawę przepływu pracy z dostawcami i partnerami!

Zostaniesz bohaterem klienta, jeśli od początku do końca poprawisz jakość sprzedaży cyfrowej, przyjmując jedną platformę Pro AV, OrderEnter.

Dla Dystrybutorów

Step 1

Dowiesz się, że za pomocą OrderEnter możesz wyszukiwać treści, ceny, stany magazynowe bezpośrednio od producentów (a nawet innych dystrybutorów) podłączonych do naszej platformy. Decydujesz się zarejestrować, aby otworzyć bezpłatne konto „tylko do przeglądania”.

To działa dobrze dla Ciebie, więc decydujesz, że potrzebujesz własnego sklepu internetowego lub strony internetowej, aby dotrzeć do klientów. Skontaktuj się z nami. Jesteśmy przyjaźni i pomocni.

Jeśli jesteś większym dystrybutorem, widzisz również możliwość powstrzymania ciągłej presji, aby dodać więcej pracowników marketingu cyfrowego do tworzenia treści (i pozwolić swojemu działowi cyfrowemu skupić się na marketingu i sprzedaży).

Step 2
Step 3

Skonfigurowaliśmy Cię i możesz automatycznie zbudować sklep internetowy B2B (lub nową stronę) pod własną domeną z treści dostawcy. Będziesz mieć dostęp do Panelu administracyjnego, w którym możesz zobaczyć cały katalog z Twoim logo, dostawcami i ich produktami oraz ich odpowiednimi atrybutami zgodnie z branżą Pro AV.

Właśnie rozwiązałeś czasochłonne i frustrujące zadanie polegające na ściganiu dostawców w celu uzyskania najnowszych informacji o produktach i cenach, dzięki czemu możesz stworzyć zasoby internetowe niezbędne do sprzedaży produktów online. W rzeczywistości będziesz teraz polecać wszystkim swoim dostawcom korzystanie z OrderEnter, ponieważ ułatwia to i przyspiesza Twoją pracę (i ich pracę).

Step 4
Step 5

Teraz możesz przedstawić swój katalog istniejącym sprzedawcom i zaprosić ich do tworzenia własnych stron internetowych dla swoich klientów przy użyciu Twoich zasobów .  Lub stwórz wspólną stronę internetową z różnymi partnerami-dostawcami.  Lub z łatwością powielaj strony dla nowych terytoriów, aby rozszerzyć zasięg sprzedaży (nawet w lokalnych językach).

Im więcej zrobisz, tym bardziej będziesz chciał używać OrderEnter do nowych cyfrowych taktyk biznesowych, aby stymulować swoich partnerów handlowych.

Za każdym razem, gdy zmieniasz specyfikację produktu lub cenę produktu, możesz bezproblemowo dystrybuować je do wszystkich swoich partnerów, aby mogli korzystać z aktualnych zasobów cyfrowych. Czas to pieniądz w Internecie, a nasza szybkość pozwala szybko i bez wysiłku zarządzać zapytaniami z rynku.

Step 6
Step 7

Teraz zdajesz sobie sprawę, że nie musisz czekać, aby zaakceptować możliwości, które kiedyś wymagały dodania budżetu i personelu. Możesz łatwiej dodać nowego dostawcę i robisz to! Możesz stworzyć tyle sklepów firmowych, ile potrzebujesz, nie martwiąc się o koszty i drenaż zasobów wewnętrznych.

Jeśli masz własną markę (marki), odkryjesz, że możesz chronić spójność używania marki przez swoich resellerów, udostępniając im łatwe w użyciu zasoby cyfrowe OrderEnter stworzone zgodnie z wytycznymi Twojej marki.

Step 8
Step 9

Zamiast skakać między witrynami, przekonasz się, że na jednej platformie możesz zarządzać wieloma relacjami z dostawcami. Możesz zbierać zamówienia, dane rejestracyjne projektów, prognozy i nie tylko.

Z OrderEnter masz kontrolę. Spodoba ci się sposób, w jaki rozumiemy relacje biznesowe w kanale Pro AV i sposób, w jaki zapewniamy narzędzia do kontrolowania przepływu pracy sprzedaży — na początku i na końcu łańcucha.

Na przykład system oferuje inteligentne rozwiązanie do rejestracji projektów, ważnej części działalności Pro AV.

Oferujemy również kluczową analizę sprzedaży z tego, co dzieje się w naszym systemie. Dzięki tym ważnym opiniom możesz dowiedzieć się, co sprzedaje się najlepiej, jakie ceny mają największy wpływ na sprzedaż, które jednostki są preferowane i nie tylko.

Co ważniejsze, z gracją przyjmuj coroczną nagrodę firmową za poprawę sprzedaży cyfrowej, a także usprawnienie przepływu pracy z dostawcami i partnerami!

Zostaniesz bohaterem klienta, jeśli od początku do końca poprawisz jakość sprzedaży cyfrowej, przyjmując jedną platformę Pro AV, OrderEnter.

Dla Sprzedawców

Step 1

Dowiesz się, że możesz używać OrderEnter do wyszukiwania treści, cen, dostępności towarów bezpośrednio od dystrybutorów i producentów podłączonych do naszej platformy. Decydujesz się zarejestrować, aby otworzyć bezpłatne konto „tylko do przeglądania”.

Twój dostęp do ogólnobranżowego cyfrowego źródła produktów Pro AV oszczędza czas dzięki pracy na jednej platformie dla wielu dystrybutorów (i dostawców, z którymi możesz bezpośrednio współpracować).  Odkrywasz, że możesz sprawdzać dostępność i ceny produktów w czasie rzeczywistym, a nawet składać zamówienia u wielu właścicieli produktów.

Step 2
Step 3

Być może nie założyłeś jeszcze strony internetowej lub masz trudności z przekształceniem swojej witryny w siłę napędową sprzedaży cyfrowej. Dołączając do nas, dowiesz się, że możesz mieć własny markowy sklep internetowy B2B e-commerce z własną domeną, z gotowymi treściami branżowymi i ulepszoną wyszukiwarką Pro AV, w zaledwie JEDEN dzień. To niedrogie, więc skontaktuj się z nami.

Po skonfigurowaniu umieszczenia Cię w naszym systemie będziesz mieć dostęp do Panelu administracyjnego, w którym możesz zobaczyć cały swój katalog ze swoim logo, produktami, które reprezentujesz i ich odpowiednimi atrybutami zgodnie z Pro AV przemysł.

Korzystając z naszego łatwego w obsłudze panelu administracyjnego, możesz rozpocząć komercjalizację i sprzedaż. Ty decydujesz, inicjujesz i możesz przejąć kontrolę. Możesz stworzyć promocję dla tych, którzy już korzystają z naszej platformy, złożyć ofertę klientom spoza naszej platformy lub współpracować z obecnym dystrybutorem, aby zbudować z nim kolejny sklep internetowy.

Step 4
Step 5

Praca z naszym systemem OrderEnter jest tak łatwa i opłacalna, że będziesz chciał robić więcej. Możesz zbudować inny sklep internetowy lub stronę internetową dla nowego dostawcy lub dla specjalnego produktu w swoim portfolio.  Możesz zachować swoją tożsamość, swoją markę tak, jak chcesz, przestrzegając wytycznych dotyczących marki i spójnych zasobów cyfrowych, które możesz udostępniać dystrybutorom, sprzedawcom i innym osobom. Możesz ustawić własne warunki handlowe (rabaty, dostępność, matryca cen, rejestracja projektu). Im więcej zrobisz, tym bardziej będziesz chciał używać OrderEnter do nowych cyfrowych taktyk biznesowych, aby mieć swój udział we wzroście sprzedaży cyfrowej.

Za każdym razem, gdy zmienisz specyfikację produktu lub cenę produktu, Twoje dane w systemie zostaną zaktualizowane. Koniec z pogonią za dystrybutorami lub potwierdzaniem na wielu stronach internetowych. Czas to pieniądz w Internecie, a nasza szybkość pozwala szybko i bez wysiłku zarządzać otrzymywaniem aktualizacji i odpowiadaniem na zapytania z rynku.

Step 6
Step 7

Dzięki OrderEnter masz pełną kontrolę. Spodoba ci się, jak rozumiemy relacje biznesowe w kanale Pro AV i jak zapewniamy narzędzia do kontrolowania przepływu pracy w sprzedaży.

Na przykład system oferuje inteligentne rozwiązanie do rejestracji projektów, ważnej części działalności Pro AV.

Oferujemy również kluczową analizę sprzedaży z tego, co dzieje się w naszym systemie. Dzięki tym ważnym opiniom możesz dowiedzieć się, co sprzedaje się najlepiej, jakie ceny mają największy wpływ na sprzedaż, które jednostki są preferowane i nie tylko.

Każdego roku coraz więcej sprzedaży branży B2B odbywa się cyfrowo. Pogratuluj sobie wybrania najlepszego sposobu na zwiększenie zasięgu cyfrowego, zadowolenie klientów i zwiększenie sprzedaży.

Step 8

Co ważniejsze, Twoi klienci będą wdzięczni za płynny i bezbolesny sposób prowadzenia sprzedaży cyfrowej!

Zostaniesz bohaterem klienta, jeśli od początku do końca poprawisz jakość sprzedaży cyfrowej, przyjmując jedną platformę Pro AV, OrderEnter.

DOŁĄCZ DO NAS

Pobierz DEMO
Oczywiście chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Tutaj możesz sprawdzić nasze najczęściej zadawane pytania →
Z przyjemnością zorganizujemy niezobowiązującą rozmowę, aby ustalić, w jaki sposób OrderEnter może pomóc Twojej firmie.
Skontaktuj się z nami: mail@orderenter.com
Lub zarezerwuj termin spotkania w naszym KALENDARZU OrderEnter →
Tak, możesz nas spotkać na najważniejszych targach ProAV.  Exhibition